Hoppa till sidans innehåll

Fotbollsresultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Division 6 Grupp 3

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-01 17:00 (Inst.) Korsnäs IF FK Svart - Kvarnsvedens IK vit Lindvallen Konstgräs
2020-05-03 00:00 (Inst.) Forssa BK blå - Sundborns GoiIF Sportfältet 12
2020-05-03 00:00 (Inst.) IF Tunabro - Slätta SK gul Gyllevallen
2020-05-03 00:00 (Inst.) IK Brage grön - Samuelsdals IF orange Domnarvsvallen
2020-05-09 10:30 Slätta SK gul - Forssa BK blå Slätta IP Konstgräs
2020-05-10 10:00 Kvarnsvedens IK vit - IK Brage grön BSM-hallen
2020-05-10 11:00 Sundborns GoiIF - Falu BS FK Gul Grånäs
2020-05-10 11:15 Samuelsdals IF orange - IF Tunabro Dalavallen
2020-05-16 13:30 Forssa BK blå - Samuelsdals IF orange Sportfältet 12
2020-05-16 14:00 Falu BS FK Gul - Slätta SK gul Kopparvallen B 7-manna
2020-05-17 15:00 IF Tunabro - Kvarnsvedens IK vit Gyllevallen
2020-05-17 17:10 IK Brage grön - Korsnäs IF FK Svart Sportfältet 12
2020-05-21 12:00 Korsnäs IF FK Svart - IF Tunabro Lindvallen Konstgräs
2020-05-24 11:30 Kvarnsvedens IK vit - Forssa BK blå BSM-hallen
2020-05-24 15:00 IF Tunabro - IK Brage grön Gyllevallen
2020-05-24 15:30 Samuelsdals IF orange - Falu BS FK Gul Samuelsdals IP
2020-05-27 18:30 Sundborns GoiIF - Samuelsdals IF orange Grånäs
2020-05-27 18:45 Falu BS FK Gul - Kvarnsvedens IK vit Kopparvallen B 7-manna
2020-05-30 10:00 Korsnäs IF FK Svart - Falu BS FK Gul Lindvallen Konstgräs
2020-05-31 13:00 Kvarnsvedens IK vit - Sundborns GoiIF Kvarnsvedens IP
2020-05-31 15:10 IK Brage grön - Forssa BK blå Sportfältet 12
2020-05-31 15:30 Samuelsdals IF orange - Slätta SK gul Samuelsdals IP
Juni
2020-06-06 11:00 Slätta SK gul - Kvarnsvedens IK vit Slätta IP Konstgräs
2020-06-06 14:00 Forssa BK blå - IF Tunabro Sportfältet 12
2020-06-07 12:45 Falu BS FK Gul - IK Brage grön Kopparvallen B 7-manna
2020-06-08 18:30 Sundborns GoiIF - Korsnäs IF FK Svart Grånäs
2020-06-13 10:30 Slätta SK gul - Sundborns GoiIF Bågskytteplan
2020-06-14 13:00 Kvarnsvedens IK vit - Samuelsdals IF orange Kvarnsvedens IP
2020-06-14 16:00 IF Tunabro - Falu BS FK Gul Gyllevallen
2020-06-14 17:10 IK Brage grön - Sundborns GoiIF Sportfältet 12
2020-06-17 18:30 Korsnäs IF FK Svart - Slätta SK gul Lindvallen Konstgräs
2020-06-21 11:00 Falu BS FK Gul - Forssa BK blå Kopparvallen B 7-manna
2020-06-21 11:00 Slätta SK gul - IK Brage grön Slätta IP Konstgräs
2020-06-21 13:00 Samuelsdals IF orange - Korsnäs IF FK Svart Samuelsdals IP
2020-06-21 16:00 Sundborns GoiIF - IF Tunabro Grånäs
2020-06-27 13:00 Forssa BK blå - Korsnäs IF FK Svart Sportfältet 12
2020-06-28 12:00 Forssa BK blå - Falu BS FK Gul Sportfältet 12
Augusti
2020-08-02 14:00 Korsnäs IF FK Svart - Samuelsdals IF orange Lindvallen Konstgräs
2020-08-02 15:00 IF Tunabro - Sundborns GoiIF Gyllevallen
2020-08-02 18:10 IK Brage grön - Slätta SK gul Sportfältet 12
2020-08-09 11:00 Slätta SK gul - Korsnäs IF FK Svart Slätta IP Konstgräs
2020-08-09 11:00 Sundborns GoiIF - IK Brage grön Grånäs
2020-08-09 12:30 Falu BS FK Gul - IF Tunabro Kopparvallen B 7-manna
2020-08-09 13:00 Samuelsdals IF orange - Kvarnsvedens IK vit Samuelsdals IP
2020-08-13 18:30 Korsnäs IF FK Svart - Sundborns GoiIF Lindvallen Konstgräs
2020-08-16 10:00 IF Tunabro - Forssa BK blå Gyllevallen
2020-08-16 13:00 Kvarnsvedens IK vit - Slätta SK gul Kvarnsvedens IP
2020-08-16 17:10 IK Brage grön - Falu BS FK Gul Sportfältet 12
2020-08-21 18:30 Sundborns GoiIF - Kvarnsvedens IK vit Grånäs
2020-08-22 11:00 Falu BS FK Gul - Korsnäs IF FK Svart Kopparvallen B 7-manna
2020-08-22 15:00 Forssa BK blå - IK Brage grön Sportfältet 12
2020-08-23 11:00 Slätta SK gul - Samuelsdals IF orange Slätta IP Konstgräs
2020-08-25 18:10 IK Brage grön - IF Tunabro Sportfältet 12
2020-08-26 17:00 Kvarnsvedens IK vit - Falu BS FK Gul Kvarnsvedens IP
2020-08-26 18:00 Korsnäs IF FK Svart - Forssa BK blå Lindvallen Konstgräs
2020-08-26 18:30 Samuelsdals IF orange - Sundborns GoiIF Samuelsdals IP
2020-08-29 11:30 Forssa BK blå - Kvarnsvedens IK vit Sportfältet 12
2020-08-30 11:15 Falu BS FK Gul - Samuelsdals IF orange Kopparvallen B 7-manna
2020-08-30 15:00 IF Tunabro - Korsnäs IF FK Svart Gyllevallen
2020-08-31 18:30 Sundborns GoiIF - Slätta SK gul Grånäs
September
2020-09-05 11:00 Slätta SK gul - Falu BS FK Gul Slätta IP Konstgräs
2020-09-06 11:30 Kvarnsvedens IK vit - IF Tunabro Kvarnsvedens IP
2020-09-06 15:30 Samuelsdals IF orange - Forssa BK blå Samuelsdals IP
2020-09-06 17:00 Korsnäs IF FK Svart - IK Brage grön Lindvallen Konstgräs
2020-09-11 18:00 Forssa BK blå - Slätta SK gul Sportfältet 12
2020-09-12 14:00 Falu BS FK Gul - Sundborns GoiIF Kopparvallen B 7-manna
2020-09-13 15:00 IF Tunabro - Samuelsdals IF orange Gyllevallen
2020-09-13 17:10 IK Brage grön - Kvarnsvedens IK vit Sportfältet 12
2020-09-19 11:00 Sundborns GoiIF - Forssa BK blå Grånäs
2020-09-20 10:00 Kvarnsvedens IK vit - Korsnäs IF FK Svart Kvarnsvedens IP
2020-09-20 13:30 Slätta SK gul - IF Tunabro Slätta IP Konstgräs
2020-09-20 15:30 Samuelsdals IF orange - IK Brage grön Samuelsdals IP

Postadress:
Sundborns GOIF
Snickarvägen 4 B
79015 Sundborn

Kontakt:
Tel: 0706896235
E-post: This is a mailto link

Se all info