Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundborns GoIF

Följ

Sundborns GoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 12:00

      Flygfyren sommarcup P09/10


      00:00
    • 14:00

      Flygfyren Sommarcup P11/12


      23:00
    • 19:15

      Swesom FC (borta) A-lag Herrar


      21:15
  • 3Lör
    • Heldag

      Flygfyren sommarcup P09/10

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P11/12

    • 12:00

      Träning P15


      13:30
  • 4Sön
    • 00:00

      Flygfyren sommarcup P09/10


      18:00
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P11/12

    • 15:00

      Forssa BK 1 (borta) P15


      16:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:30

      Säters IF FK Vit (hemma) P09/10


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Slätta SK Gul (borta) P11/12


      12:00
    • 12:00

      Torsångs if 2 (hemma) P15


      13:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F13/14


      12:00
    • 13:30

      IFK Hedemora FK P-12 (borta) P11/12


      15:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Skogsbo-Avesta IF (borta) F07-09


      19:30
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:15

      Träning P11/12


      19:00
    • 18:30

      Träning P15


      19:45
  • 14Ons
    • 18:00

      Nyhammars IF (hemma) F13/14


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Islingby IK (borta) P15


      10:30
    • 10:00

      Gustafs GoIF Röd (hemma) F13/14


      12:00
    • 11:00

      Krylbo IF (borta) P13/14


      13:00
    • 12:00

      Sundborns GOIF/Envikens IF/Svärdsjö IF (borta) F07-09


      14:00
    • 12:00

      Samuelsdals IF Svart (hemma) P11/12


      14:00
    • 14:00

      Skogsbo-Avesta IF (borta) F10-12


      16:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning P11/12


      19:00
    • 18:30

      Träning P15


      19:45
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:15

      Träning P11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning F15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning U-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Samuelsdals IF (borta) F10-12


      20:00
    • 18:00

      Skogsbo-Avesta IF (borta) P11/12


      20:00
    • 18:00

      Säters IF FK 1 (hemma) P15


      19:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Grycksbo IF BK (hemma) F13/14


      12:00
    • 11:00

      Slätta SK (borta) F07-09


      13:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK Gul (hemma) P11/12


      14:00
    • 16:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F10-12


      18:00
    • 16:00

      Slätta SK (borta) P09/10


      18:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Svärdsjö cup P15

    • 12:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P11/12


      14:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK vit (hemma) P13/14


      17:00
    • 16:00

      IF Tunabro (borta) F13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:15

      Träning P11/12


      19:00
    • 18:30

      Träning P15


      19:45
  • 28Ons
    • 17:30

      Forssa BK (hemma) F13/14


      19:30
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:30

      Korsnäs IF FK (hemma) P09/10


      13:30
    • 12:00

      Grycksbo IF BK (hemma) P11/12


      14:00
    • 12:00

      Falu BS FK Gul (borta) P11/12


      14:00