Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

FEBRUARI 2019

|

Vecka Dag Aktiviteter
5fr 1
  • 17:30–19:00
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Lugnet
lö 2
  • 15:00–19:00
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Lugnet
  • 16:00–18:08
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Lugnet
sö 3
  • 11:30–13:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Beskrivning: Grupp Röd-lätt
    Plats: Sundbornshallen
  • 11:45–16:00
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Lugnet
  • 12:30–14:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Beskrivning: Grupp Blå-svår
    Plats: Älvdalens sporthall
  • 14:30–16:30
    Kalender: P 0607 18/19
    Beskrivning: match hemma. Samling 14,30. Matchstart 15,15
    Plats: Sundbornshallen
6må 4
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy P0809
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet
    Plats: Lugnet C
ti 5
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy PF1011
    Plats: Sundborns Sporthall
  • 18:30–20:00
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Sundbornshallen
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Lugnet C-hallen
on 6
  • 18:15–19:30
    Kalender: Innebandy P0809
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:30
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Lugnet
to 7
  • 17:15–18:30
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Sundbornshallen
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet B
    Plats: Lugnet B
fr 8
  • 17:30–19:00
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Lugnet
lö 9
sö 10
  • 00:00–19:00
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Hedemora
  • 09:00–10:30
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Beskrivning: Grupp Blå-svår
    Plats: Idre Fjäll Arena B
  • 10:00–11:30
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Beskrivning: Grupp Röd-lätt
    Plats: Lorensbergaskolan
7må 11
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy P0809
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet
    Plats: Lugnet C
ti 12
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy PF1011
    Plats: Sundborns Sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Jalas
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Sundbornshallen
on 13
  • 18:15–19:30
    Kalender: Innebandy P0809
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:30
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Lugnet
to 14
  • 17:15–18:30
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Sundbornshallen
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet B
    Plats: Lugnet B
fr 15
  • 17:00–19:00
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Sundborn
lö 16
  • 09:00–14:30
    Kalender: Innebandy P0809
    Beskrivning: 9:00 Samling ombytt 9:30 Ibf borlänge 12:30 Rättvik 13:30 Malung
    Plats: Gyllehallen
  • 14:30–18:00
    Kalender: Innebandy Herrar A-lag
    Plats: Haraldsbo
  • 16:30–18:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Beskrivning: Grupp Röd-lätt
    Plats: Sundbornshallen
sö 17
8må 18
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy P0809
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet
    Plats: Lugnet C
ti 19
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy PF1011
    Plats: Sundborns Sporthall
  • 18:30–20:00
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Sundbornshallen
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Lugnet C-hallen
on 20
to 21
  • 17:15–18:30
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Sundbornshallen
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet B
    Plats: Lugnet B
fr 22
lö 23
  • 13:30–15:30
    Kalender: P 0607 18/19
    Beskrivning: Match hemma. Samling 13,30. Matchstart 14,15
    Plats: Sundbornshallen
sö 24
  • 12:00–13:30
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Beskrivning: Grupp Röd-lätt
    Plats: Ornäs sporthall
9må 25
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy P0809
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet
    Plats: Lugnet C
ti 26
  • 17:15–18:30
    Kalender: Innebandy PF1011
    Plats: Sundborns Sporthall
  • 18:30–20:00
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Sundbornshallen
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Sundbornshallen
on 27
to 28
  • 17:15–18:30
    Kalender: P 0607 18/19
    Plats: Sundbornshallen
  • 18:30–20:00
    Kalender: Aktivitetskalender P05 Innebandy
    Plats: Sundbornshallen
  • 20:00–21:15
    19:45
    Kalender: Innebandy Dam
    Samlingsplats: Lugnet B
    Plats: Lugnet B

Postadress:
Sundborns GOIF
Snickarvägen 4 B
79015 Sundborn

Kontakt:
Tel: 02360222
E-post: This is a mailto link

Se all info

LF_03_bf_pms_001999