Hoppa till sidans innehåll

Deltagande Lag SportEwa Cup 2017


1. Sundborns GoIF F08 - Flickor 8/9

2. Kvarnsvedens IK P08 Röd - Pojkar 9

3. Kvarnsvedens IK P08 Vit - Pojkar 9

4. Kvarnsvedens IK P08 Blå - Pojkar 9

5. Öna SK P09 - Pojkar 8

6. Östansbo IS P08 Lag 1 - Pojkar 9

7. Östansbo IS P08 Lag 2 - Pojkar 9

8. Falu BS P09 Lag 1 - Pojkar 8

9. Falu BS P09 Lag 2 - Pojkar 8

10. Falu BS P09 Lag 3 - Pojkar 8

11. Korsnäs IF P09 Svart - Pojkar 8

12. Korsnäs IF P09 Gul - Pojkar 8

13. Korsnäs IF F0809 - Flickor 8/9

14. IFK Hedemora F0910 - Flickor 7/8

15. Slätta SK F08 - Flickor 8/9

16. Siljansnäs IF - Pojkar 9

17. Insjöns IF P10 - Pojkar 7

18. Insjöns IF P08 - Pojkar 9

19. Envikens IF P09 - Pojkar 8

20. Envikens IF P08 - Pojkar 9

21. Envikens IF PF10 - Pojkar 7

22. Dala-Järna IK Pojkar 7 - Pojkar 7

23. Dala-Järna IK Pojkar 8 - Pojkar 8

24. Dala- Järna IK Pojkar 9 - Pojkar 9

25. Dala-Järna IK Flickor 8/9 - Flickor 8/9

26. Korsnäs IF P/F2010 Svart - Pojkar 7

27. Korsnäs IF P/F2010 Gul - Pojkar 7

28. Samuelsdals IF Pojkar 7 Orange - Pojkar 7

29. Samuelsdals IF Pojkar 7 Svart - Pojkar 7

30. Samuelsdals IF Pojkar 8 Orange - Pojkar 8

31. Samuelsdals IF Pojkar 8 Svart - Pojkar 8

32. Krylbo IF P09 Svart - Pojkar 8

33. Krylbo IF P09 Gul - Pojkar 8

34. Krylbo IF P10 Svart - Pojkar 7

35. Krylbo IF P10 Gul - Pojkar 7

36. Svärdsjö IF P08/09 - Pojkar 9

37. IFK Hedemora P08 Vit - Pojkar 9

38. IFK Hedemora P08 Blå - Pojkar 9

39. IK Brage P08 Vit - Pojkar 9

40. IK Brage P08 Grön - Pojkar 9

41. Samuelsdals IF PF08 - Pojkar 9

42. Bjursås IK Grön - Pojkar 8

43. Bjursås IK Vit - Pojkar 8

44. Gagnefs IF P08 - Pojkar 9

45. Gagnefs IF P09 - Pojkar 8

46. FC Ileys P08 - Pojkar 9

47. Bjursås IK Flickor - Flickor 8/9

48. Sundborns GoIF P08 - Pojkar 9

49. Sundborns GoIF P09 - Pojkar 8

50. Korsnäs IF F9 Gul - Flickor 8/9

51. Korsnäs IF F9 Svart - Flickor 8/9

52. Falu BS Gul - Flickor 7/8

53. Falu BS Blå - Flickor 7/8

54. Smedjebackens FK P08 - Pojkar 9

55. Hälsinggårdens AIK F09/10 - Flickor 7/8

56. Korsnäs IF P08 Svart - Pojkar 9

57. Korsnäs IF P08 Vit - Pojkar 9

58. Korsnäs IF P08 Gul - Pojkar 9

59. Ludvika FK P08 - Pojkar 9

60. IFK Grängesberg P08 - Pojkar 9

61. Falu BS Gul - Pojkar 7

62. Falu BS Blå - Pojkar 7

63. Envikens IF F8/9 - Flickor 8/9

64. Sundborns GoIF P10 - Pojkar 7

Anmälan stängd.

 

Uppdaterad: 30 OKT 2017 13:54 Skribent: Mats Holmberg
Epost: Adressen Gömd

       

 

SISU_Webb_IF_190X190_samverkan

 

 

 

LF_03_bf_pms_001999

 

 

 

 

 

Postadress:
Sundborns GOIF
Snickarvägen 4 B
79015 Sundborn

Kontakt:
Tel: 0706896235
E-post: This is a mailto link

Se all info

LF_03_bf_pms_001999