Hoppa till sidans innehåll

Deltagande Lag SportEwa Cup 2016


1. Torsångs IF F06/07 - Flickor 8/9

2. Kvarnsvedens IK P08 Röd - Pojkar 8

3. Kvarnsvedens IK P08 Vit - Pojkar 8

4. Kvarnsvedens IK P08 Blå - Pojkar 8

5. Envikens IF P07 - Pojkar 9

6. Envikens IF P08 - Pojkar 8

7. Ludvika FK P07 - Pojkar 9

8. Falu BS P09 Gul - Pojkar 7

9. Falu BS P09 Blå - Pojkar 7

10. Korsnäs IF P09 Lag 1 - Pojkar 7

11. Korsnäs IF P09 Lag 2 - Pojkar 7

12. Korsnäs IF F09 - Flickor 7/8

13. Ludvika FK P08 Lag 1 - Pojkar 8

14. Ludvika FK P08 Lag 2 - Pojkar 8

15. Falu BS PF6/7 Lag 1 - Pojkar 7

16. Falu BS PF6/7 Lag 2 - Pojkar 7

17. Östansbo IS P08 Lag 1 - Pojkar 8

18. Östansbo IS P08 Lag 2 - Pojkar 8

19. Svärdsjö IF F07/08 - Flickor 8/9

20. Svärdsjö IF P08/09 - Pojkar 8

21. IFK Hedemora Fotboll F08/09 - Flickor 7/8

22. IFK Hedemora Fotboll F07/08 - Flickor 8/9

23. IFK Hedemora Fotboll P09 - Pojkar 7

24. IFK Hedemora Fotboll P08 - Pojkar 8

25. IFK Hedemora Fotboll P07 Blå - Pojkar 9

26. Ludvika FK P09 Lag 1 - Pojkar 7

27. Ludvika FK P09 Lag 2 - Pojkar 7

28. Sundborns GoIF PF09 - Pojkar 7

29. Korsnäs IF P07 Gul - Pojkar 9

30. Korsnäs IF P07 Svart - Pojkar 9

31. Samuelsdals IF PF07 Svart - Pojkar 8

32. Samuelsdals IF PF07 Orange - Pojkar 8

33. IK Brage P07 Lag 1 - Pojkar 9

34. IK Brage P07 Lag 2 - Pojkar 9

35. Vika IF PF09 - Pojkar 7

36. IK Brage P08 Lag 1 - Pojkar 8

37. IK Brage P08 Lag 2 - Pojkar 8

38. Östansbo IS P07 Lag 1 - Pojkar 9

39. Östansbo IS P07 Lag 2 - Pojkar 9

40. Sundborns GoIF P07 - Pojkar 9

41. Sundborns GoIF F08/09 - Flickor 7/8

42. Sundborns GoIF P08 - Pojkar 8

43. FC Ileys P07/08 - Pojkar 9

44. Falu BS P07 Lag 1 - Pojkar 9

45. Falu BS P07 Lag 2 - Pojkar 9

46. Korsnäs IF P08 Svart - Pojkar 8

47. Korsnäs IF P08 Vit - Pojkar 8

48. Korsnäs IF P08 Gul - Pojkar 8

49. Korsnäs IF F08 - Flickor 7/8

50. IFK Grängesberg P9 - Pojkar 9

51. IFK Grängesberg F8/9 - Flickor 8/9

52. Islingby IK F07 Röd - Flickor 8/9

53. IFK Hedemora Fotboll P07 Vit - Pojkar 9

54. Slätta SK F08 - Flickor 7/8

55. Kvarnsvedens IK F07 Röd - Flickor 8/9

56. Kvarnsvedens IK F07 Vit - Flickor 8/9

57. Gagnefs IF P7 - Pojkar 7

58. Gagnefs IF P8 - Pojkar 8

59. Slätta SK P07 Gul - Pojkar 9

60. Slätta SK P07 Blå - Pojkar 9

61. IF Tunabro P07 Lag 1 - Pojkar 9

62. IF Tunabro P07 Lag 2 - Pojkar 9

63. IF Tunabro P07 Lag 3 - Pojkar 9

64. Hälsinggårdens AIK F08/09 - Flickor 7/8

65. Kvarnsvedens IK FP09 Vit - Pojkar 7

66. Kvarnsvedens IK FP09 Röd - Flickor 7/8

67. Samuelsdals IF P09 Orange - Pojkar 7

68. Samuelsdals IF P09 Svart - Pojkar 7

69. Dala-Järna IK F08/09 - Flickor 7/8

70. Dala-Järna IK P08/09 - Pojkar 8

71. Gustafs GoIF P08 - Pojkar 8

72. Hälsinggårdens AIK P08 - Pojkar 8

73. Öna SK PF09/10 - Pojkar 7

74. Slätta SK P08 Gul - Pojkar 8

75. Slätta SK P08 Svart - Pojkar 8

76. Islingby IK F07 Vit - Flickor 8/9

 

Anmälan stängd!

 

 

Uppdaterad: 12 JUN 2017 20:46
Skribent: Mats Holmberg

       

 

SISU_Webb_IF_190X190_samverkan

 

 

 LF_03_bf_pms_001999

Postadress:
Sundborns GOIF
Snickarvägen 4 B
79015 Sundborn

Kontakt:
Tel: 023-60222
E-post: This is a mailto link

Se all info

LF_03_bf_pms_001999