Hoppa till sidans innehåll

Deltagande Lag SportEwa Cup 2015


1. Torsångs IF F06 - Flickor 8/9

2. Torsångs IF F07 - Flickor 7/8

3. Envikens IF - Pojkar 8

4. Östansbo IS P07 Lag 1 - Pojkar 8

5. Östansbo IS P07 Lag 2 - Pojkar 8

6. Ludvika FK P08 Lag 1 - Pojkar 7

7. Ludvika FK P08 Lag 2 - Pojkar 7

8. Ludvika FK P07 - Pojkar 8

9. IFK Hedemora Fotboll P06 - Pojkar 9

10. IFK Hedemora Fotboll P07 - Pojkar 8

11. Siljansnäs IF P07/08 - Pojkar 8

12. IFK Hedemora Fotboll F06 - Flickor 8/9

13. IFK Hedemora Fotboll F07 - Flickor 7/8

14. Sundborns GoIF P06 - Pojkar 9

15. Sundborns GoIF P07 - Pojkar 8

16. Kvarnsvedens IK F07/08 Röd - Flickor 7/8

17. Kvarnsvedens IK F07/08 Blå - Flickor 7/8

18. IF Tunabro F06 - Flickor 8/9

19. Korsnäs IF P07 Gul - Pojkar 8

20. Korsnäs IF P07 Svart - Pojkar 8

21. Gustafs GoIF P08 - Pojkar 7

22. Aspeboda SK PF06/07 - Pojkar 9

23. Slätta SK P06 Gul - Pojkar 9

24. Slätta SK P06 Svart - Pojkar 9

25. Islingby IK P06 Röd - Pojkar 9

26. Islingby IK P06 Vit - Pojkar 9

27. Hälsinggårdens AIK F06/07 Röd - Flickor 8/9

28. Hälsinggårdens AIK F06/07 Svart - Flickor 8/9

29. Falu BS P07 Lag 1 - Pojkar 8

30. Falu BS P07 Lag 2 - Pojkar 8

31. Gustafs GoIF P06 Lag 1 - Pojkar 9

32. Gustafs GoIF P06 Lag 2 - Pojkar 9

33. Slätta SK F07/08 - Flickor 7/8

34. Svärdsjö IF P06/07 - Pojkar 9

35. IF Tunabro P07 Lag 1 - Pojkar 8

36. IF Tunabro P07 Lag 2 - Pojkar 8

37. IF Tunabro P07 Lag 3 - Pojkar 8

38. Slätta SK P07 - Pojkar 8

39. IF Tunabro F07/08 Lag 1 - Flickor 7/8

40. IF Tunabro F07/08 Lag 2 - Flickor 7/8

41. Krylbo IF P06 - Pojkar 9

42. Hälsinggårdens AIK F08/09 - Flickor 7/8

43. Islingby IK P07 Röd - Pojkar 8

44. Islingby IK P07 Vit - Pojkar 8

45. IK Brage P06 Grön - Pojkar 9

46. IK Brage P06 Vit - Pojkar 9

47. Sundborns GoIF F06/07 - Flickor 8/9

48. Östansbo IS F06 - Flickor 8/9

49. Dala-Järna IK P07 Lag 1 - Pojkar 8

50. Dala-Järna IK P07 Lag 2 - Pojkar 8

51. Islingby IK F06/07 - Pojkar 8

52. Islingby IK F06/07 - Flickor 7/8

53. Islingby IK F06/07 - Flickor 8/9

54. Falu BS P06 Vit - Pojkar 9

55. Falu BS P06 Blå - Pojkar 9

56. Bjursås IK - Flickor 7/8

57. Bjursås IK - Pojkar 7

58. IFK Grängesberg P8 - Pojkar 8

59. Korsnäs IF P06 Svart - Pojkar 9

60. Korsnäs IF P06 Gul - Pojkar 9

61. Korsnäs IF P06 Vit - Pojkar 9

62. Korsnäs IF P08 Svart - Pojkar 7

63. Korsnäs IF P08 Gul - Pojkar 7

64. Sundborns GoIF P/F08 - Pojkar 7

65. Samuelsdals IF PF07 Svart - Pojkar 8

66. Samuelsdals IF PF07 Orange - Pojkar 8

67. Grycksbo IF P07 - Pojkar 8

68. Grycksbo IF P08 - Pojkar 7

69. Falu BS PF09 Blå - Pojkar 7

70. Falu BS PF09 Gul - Pojkar 7

71. IK Brage P07 Grön - Pojkar 8

72. IK Brage P07 Vit - Pojkar 8


Uppdaterad: 21 SEP 2015 13:42 Skribent: Mats Holmberg

       

 

SISU_Webb_IF_190X190_samverkan

 

 

 

LF_03_bf_pms_001999

 

 

 

 

 

Postadress:
Sundborns GOIF
Snickarvägen 4 B
79015 Sundborn

Kontakt:
Tel: 0706896235
E-post: This is a mailto link

Se all info

LF_03_bf_pms_001999