Hoppa till sidans innehåll

Deltagande Lag SportEwa Cup 2014


1. Ulfshyttans IF P9 - Pojkar 9

2. Ulfshyttans IF F6-9 - Flickor 7/8

3. Sundborns GoIF P9 Röd - Pojkar 9

4. Sundborns GoIF P9 Vit - Pojkar 9

5. Sundborns GoIF P9 Blå - Pojkar 9

6. Korsnäs IF P9 Gul - Pojkar 9

7. Korsnäs IF P9 Svart - Pojkar 9

8. Korsnäs IF P9 Vit - Pojkar 9

9. Slätta SK F05/06 Lag 1 - Flickor 8/9

10. Slätta SK F05/06 Lag 2 - Flickor 8/9

11. IF Tunabro F05 - Flickor 8/9

12. Korsnäs IF F05/06 Svart - Flickor 8/9

13. Korsnäs IF F05/06 Gul - Flickor 8/9

14. Kvarnsvedens IK F07 - Flickor 7/8

15. Kvarnsvedens IK F05 Lag Röd - Flickor 8/9

16. Kvarnsvedens IK F05 Lag Vit - Flickor 8/9

17. Öna SK F05/06 - Flickor 8/9

18. Sundborns GoIF P06/07 - Pojkar 8

19. Falu BS F7/8 - Flickor 7/8

20. Dala-Järna IK P8 - Pojkar 8

21. Dala-Järna IK P9 - Pojkar 9

22. Sundborns GoIF F07/08 - Flickor 7/8

23. Sundborns GoIF F08/09 - Flickor 8/9

24. IF Tunabro F06/07 Lag 1 - Flickor 7/8

25. IF Tunabro F06/07 Lag 2 - Flickor 7/8

26. IFK Hedemora F05/06 Lag 1 - Flickor 8/9

27. IFK Hedemora F05/06 Lag 2 - Flickor 8/9

28. IFK Hedemora P07 - Pojkar 7

29. IFK Hedemora P05 - Pojkar 9

30. Islingby IK F06 - Flickor 7/8

31. Svärdsjö IF P8 - Pojkar 8

32. Svärdsjö IF P9 - Pojkar 9

33. IK Brage P05 Grön - Pojkar 9

34. IK Brage P05 Vit - Pojkar 9

35. Torsångs IF F06/07 - Flickor 7/8

36. Samuelsdals IF P05 Lag 1 - Pojkar 9

37. Samuelsdals IF P05 Lag 2 - Pojkar 9

38. IK Brage P06 Grön - Pojkar 8

39. IK Brage P06 Vit - Pojkar 8

40. IK Brage P07 - Pojkar 7

41. Gustafs GoIF P06 - Pojkar 8

42. Korsnäs IF P07 Gul - Pojkar 7

43. Korsnäs IF P07 Svart - Pojkar 7

44. Bjursås IK P/F05/06 - Pojkar 8

45. IF Tunabro P07 Vit - Pojkar 7

46. IF Tunabro P07 Blå - Pojkar 7

47. Hälsinggårdens AIK F06/07 Röd - Flickor 7/8

48. Hälsinggårdens AIK F06/07 Vit - Flickor 7/8

49. Bjursås IK F7/8 - Flickor 7/8

50. Bjursås IK P7 - Pojkar 7

51. Samuelsdals IF PF07 Orange - Pojkar 7

52. Samuelsdals IF PF07 Svart - Pojkar 7

53. Grycksbo IF P9 Vit - Pojkar 9

54. Grycksbo IF P9 Röd - Pojkar 9

55. Grycksbo IF P7 - Pojkar 7

56. Krylbo IF P05 - Pojkar 9

57. Vika IF P8 - Pojkar 8

58. Vika IF P9 - Pojkar 9

59. Korsnäs IF P06 Svart - Pojkar 8

60. Korsnäs IF P06 Vit - Pojkar 8

61. Korsnäs IF P06 Gul - Pojkar 8

62. Svärdsjö IF F05/06 - Flickor 8/9

63. Slätta SK P06 - Pojkar 8

64. Slätta SK P06 Gul - Pojkar 8

65. Slätta SK P06 Svart - Pojkar 8

66. Gagnefs IF PF06/08 - Pojkar 7

67. Gagnefs IF PF05/06 - Pojkar 8

68. Malungs IF P05 - Pojkar 9

69. Gustafs GoIF F06/07 - Flickor 7/8

70. Slätta SK P05 Gul - Pojkar 9

71. Slätta SK P05 Svart - Pojkar 9

72. Slätta SK P05 Blå - Pojkar 9

73. Islingby IK P06 - Pojkar 8

74. Falu BS P07 - Pojkar 7

 

--------------------------------------------------------------------------





Uppdaterad: 22 SEP 2014 14:26 Skribent: Mats Holmberg

       

 

SISU_Webb_IF_190X190_samverkan

 

 

 LF_03_bf_pms_001999

Postadress:
Sundborns GOIF
Snickarvägen 4 B
79015 Sundborn

Kontakt:
Tel: 0706896235
E-post: This is a mailto link

Se all info

LF_03_bf_pms_001999