Hoppa till sidans innehåll

Deltagande Lag SportEwa Cup 2013


1. Hälsinggårdens AIK P05 - Pojkar 8

2. Falu BS F04 Blå - Flickor 8/9

3. Falu BS F04 Vit - Flickor 8/9

4. Korsnäs IF P8 Svart - Pojkar 8

5. Korsnäs IF P8 Gul - Pojkar 8

6. Korsnäs IF P8 Vit - Pojkar 8

7. Korsnäs IF F8 Lag 1 - Flickor 7/8

8. Korsnäs IF F8 Lag 2 - Flickor 7/8

9. Bjursås IK Fotboll F04 - Flickor 8/9

10. Korsnäs IF P7 Lag 1 - Pojkar 7

11. Korsnäs IF P7 Lag 2 - Pojkar 7

12. Korsnäs IF P7 Lag 3 - Pojkar 7

13. Korsnäs IF F9 - Flickor 8/9

14. IFK Hedemora Fotboll F04 - Flickor 8/9

15. IFK Hedemora Fotboll F05 - Flickor 7/8

16. IF Tunabro F04 - Flickor 8/9

17. IF Tunabro F05 - Flickor 7/8

18. Sundborns GoIF P05 Röd - Pojkar 8

19. Sundborns GoIF P05 Vit - Pojkar 8

20. Kvarnsvedens IK F04 Vit - Flickor 8/9

21. Kvarnsvedens IK F04 Röd - Flickor 8/9

22. Sundborns GoIF F05/06 - Flickor 7/8

23. IFK Mora Fotboll P04 Blå - Pojkar 9

24. IFK Mora Fotboll P04 Vit - Pojkar 9

25. Hälsinggårdens AIK P06 Lag 1 - Pojkar 7

26. Dala-Järna IK F04/05 - Flickor 8/9

27. Slätta SK P04 Lag 1 - Pojkar 9

28. Slätta SK P04 Lag 2 - Pojkar 9

29. Svärdsjö IF P06 - Pojkar 7

30. Svärdsjö IF P05 - Pojkar 8

31. Bjursås IK Fotboll P05 - Pojkar 8

32. IF Tunabro P05 Lag Blå - Pojkar 8

33. IF Tunabro P05 Lag Vit - Pojkar 8

34. Slätta SK P06 Lag 1 - Pojkar 7

35. Slätta SK P06 Lag 2 - Pojkar 7

36. Slätta SK P06 Lag 3 - Pojkar 7

37. Sundborns GoIF P06 - Pojkar 7

38. Sundborns GoIF P07 - Pojkar 7

39. Korsnäs IF P04 Lag Gul - Pojkar 9

40. Korsnäs IF P04 Lag Svart - Pojkar 9

41. Korsnäs IF P04 Lag Vit - Pojkar 9

42. Sundborns GoIF F04/05 - Flickor 8/9

43. Öna SK P05 - Pojkar 8

44. Öna SK P06 - Pojkar 7

45. Envikens IF PF05/06 - Pojkar 8

46. IK Brage P05 Grön - Pojkar 8

47. IK Brage P05 Vit - Pojkar 8

48. Bullermyrens IK P05 - Pojkar 8

49. Bullermyrens IK F05/06 - Flickor 7/8

50. Slätta SK F04 - Flickor 8/9

51. IFK Ludvika F04/05 Blå - Flickor 8/9

52. IFK Ludvika F04/05 Vit - Flickor 8/9

53. Hälsinggårdens AIK F05/07 - Flickor 7/8

54. Säters IF Fotboll P06 - Pojkar 7

55. Slätta SK P05 Gul - Pojkar 8

56. Slätta SK P05 Svart - Pojkar 8

57. Slätta SK F05 - Flickor 7/8

58. Gagnefs IF PF05/06 - Pojkar 7

59. Islingby IK F04/05 - Flickor 8/9

60. Öna SK F04 - Flickor 8/9

61. Gustafs GoIF F04/05 - Flickor 8/9

62. Ulfshyttans IF P04/05 - Pojkar 8

63. Ulfshyttans IF F04 - Flickor 8/9

64. Dala-Floda IF P05 - Pojkar 8

65. Samuelsdals IF P05 Lag 1 - Pojkar 8

66. Samuelsdals IF P05 Lag 2 - Pojkar 8

67. Vika IF P8 - Pojkar 8

68. Grycksbo IF F04 Lag 1 - Flickor 8/9

69. Grycksbo IF F04 Lag 2 - Flickor 8/9

70. IF Tunabro P04 Lag 1 - Pojkar 9

71. IF Tunabro P04 Lag 2 - Pojkar 9

72. Islingby IK F06 - Flickor 7/8

73. Islingby IK P06 Lag 1 - Pojkar 7

74. Islingby Ik P06 Lag 2 - Pojkar 7

75. Malungs IF Pojkar 8 - Pojkar 8

76. Gustafs GoIF P06 - Pojkar 7

77. Kvarnsvedens IK P04 Vit - Pojkar 9

78. Kvarnsvedens IK P04 Röd - Pojkar 9

79. Kvarnsvedens IK P04 Blå - Pojkar 9

80. Hälsinggårdens AIK P06 Lag 2 - Pojkar 7


Uppdaterad: 23 SEP 2013 08:28 Skribent: Mats Holmberg

       

 

SISU_Webb_IF_190X190_samverkan

 

 

 LF_03_bf_pms_001999

Postadress:
Sundborns GOIF
Snickarvägen 4 B
79015 Sundborn

Kontakt:
Tel: 0706896235
E-post: This is a mailto link

Se all info

LF_03_bf_pms_001999